Bezoekadres
Waalbandijk 1
4053 JB IJzendoorn

Gebruik voor navigatiedoeleinden de kruising Dorpstraat – Waalbandijk te IJzendoorn.
Vanaf de afslag Echteld en afslag Ochten staat ons kantoor met borden aangegeven.

Postadres
Postbus 6073
4000 HB Tiel

Routebeschrijving
Klik op de GPS link voor een routebeschrijving naar ons hoofdkantoor.

Dekker Groep 
Telefoon +31 (0)344-579 999
E-mail: info@dekkergroep.nl

Dekker Grondstoffen
Telefoon +31 (0)344-579 999
E-mail: grondstoffen@dekkergroep.nl

Administratie
Keuzetoets 1
E-mail: administratie@dekkergroep.nl 

Planning / Verkoop
Keuzetoets 2
E-mail: verkoop@dekkergroep.nl

Landschapsontwikkeling
Keuzetoets 3
E-mail: landschapsontwikkeling@dekkergroep.nl

DC Logistiek
Telefoon +31 (0)88 – 9988 288
E-mail: dclogistiek@dekkergroep.nl 

Cotrans Scheepvaart
Telefoon +31 (0)88 – 9988 288
E-mail: cotrans@dekkergroep.nl

Dekker Futerra
Telefoon +31 (0)344-579 999
E-mail: s.sengers@dekkergroep.nl

 

GPS Dekker hoofdkantoor :

Ligging :

  • Nabij IJzendoorn
  • Rechteroever van de Waal
  • KM Raai 908